Jagiellońska Szkoła Letnia: odkryj z nami Polskę!

Chciałbyś więcej wiedzieć o współczesnej Polsce i jej historii, zobaczyć najpiękniejsze zakątki Krakowa i Warszawy, a także poznać grono niezwykłych Polaków? Zgłoś się na Jagiellońską Szkołę Letnią!

Polski Ośrodek Naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na
„Jagiellońską Szkołę Letnią” odbywającą się w dniach 14-19 sierpnia 2016 r. w Krakowie i Warszawie.
W ramach projektu przewidziane są m.in. zwiedzanie najpiękniejszych miejsc tych dwóch polskich stolic, spotkania z przedstawicielami świata polskiej nauki, kultury i polityki, zajęcia poszerzające wiedzę na temat polskiej historii i społeczeństwa, wizyty w muzeach zapewniających interaktywne spotkanie z „żywą historią”.
Jagiellońska Szkoła Letnia jest wspaniałą okazją do nawiązania długotrwałych i ciekawych znajomości, włączenia się w inspirujące rozmowy, konstruktywnego spędzenia wolnego czasu, a przede wszystkim: do nabycia lub zgłębienia
 wiedzy na temat współczesnej Polski i Polaków.
Do nadsyłania zgłoszeń zapraszamy osoby, które:
  • pochodzą z kręgu brytyjskiej Polonii
  • ukończyły 18 lat
  • są aktywne w środowisku polonijnym w Wielkiej Brytanii
  • są zmotywowane do pracy na rzecz promocji polskości w Wielkiej Brytanii poprzez kontakt z Polską współczesną szukają inspiracji dla swojej pracy społecznej, naukowej, artystycznej, zawodowej.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Jagiellońskiej Szkole Letniej prosimy o nadsyłanie zgłoszeń w postaci wypełnionej ankiety (ankieta znajduje się w załączniku na dole niniejszej strony) na adres: pon@uj.edu.pl do 24 lipca  2016 r.
W procesie rekrutacji wyłonimy 15 uczestników, których powiadomimy mailowo o zakwalifikowaniu się do udziału.

Nie zwlekaj! Aplikuj już teraz!

Udział w Jagiellońskiej Szkole Letniej jest bezpłatny.
Organizator pokrywa koszty zakwaterowania, wyżywienia, przejazdów na terenie Polski oraz koszty programowe.

Uczestnik pokrywa koszty transportu międzynarodowego.

Na zgłoszenia czekamy do 24 lipca 2016 r.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem: pon@uj.edu.pl.
PROJEKT JEST WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW SENATU RP.

Formularz aplikacyjny PL
Formularz aplikacyjny EN